Kaip nustatyti savo veido formą?

Šiandien paliesime įdomią temą – veido formas, kodėl jos svarbios ir kaip sužinoti kokia yra tavo veido forma. Veido formos išskiriamos šešios: ovalus, apvalus, pailgas, kvadratas, širdis ir deimantas. O kokia tavo veido forma?

Kodėl svarbu žinoti veido formą?

Nuo veido formos priklauso daugelis dalykų. Pavyzdžiui, pagal veido formą rekomenduojama rinkti antakių formą arba šukuoseną. Ypatingai svarbus šukuosenos pasirinkimas pagal veido formą, kadangi tinkama šukuosena leidžia užmaskuoti tai ko nesinori rodyti (pavyzdžiui, plačią kaktą, plačius skruostikaulius).

Tai tarsi matematika su formulėmis, kur veido forma yra vienas nežinomųjų ilgoje formulėje. Ir žinant veido formą, galima nesunkiai rasti atsakymą į tai kas tau tinka.

Būdai nustatyti veido formą

Yra keli būdai nustatyti veido formą. Kad ir koks jis būtų, svarbiausia susirišti plaukus į arklio uodegėlę taip, kad nė viena sruoga nekristų ant veido.

I būdas. Atsistok prieš veidrodį tiesiai ir nejudėk. Atsistok arti, kad ranka pasiektum veidrodį ir galėtum markeriu apibraukti veido kontūrus.

II būdas. Atsistok tiesiai prieš fotoaparatą ar išmanųjį telefoną ir pasidaryk portretą. Atsispausdink portretą ir apibrauk veido kontūrus. Tą gali padaryti ir kompiuteryje paveikslėlių redagavimo programoje.

III būdas. Paimk liniuotę ir įvertink veido išmatavimus: atstumas nuo kaktos iki smakro, atstumas tarp skruostikaulių, kaktos ir smakro plotis.

Turėdama veido kontūrus ar išmatavimus gali lengvai palyginti su pateiktomis schemomis ir nustatyti kuri iš šių yra tavo veido forma.

Apvali veido formaveido-forma-apvalus

Deimanto formos veidasveido-forma-deimantas

Kvadrato formos veidasveido-forma-kvadratas

Ovalo formos veidasveido-forma-ovalas

Pailgos formos veidasveido-forma-pailgas

Širdies formos veidasveido-forma-sirdis

Iliustracijos iš manokirpeja.lt

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]