Kaip nustatyti savo veido formą?

Šiandien paliesime įdomią temą – veido formas, kodėl jos svarbios ir kaip sužinoti kokia yra tavo veido forma. Veido formos išskiriamos šešios: ovalus, apvalus, pailgas, kvadratas, širdis ir deimantas. O kokia tavo veido forma?

Kodėl svarbu žinoti veido formą?

Nuo veido formos priklauso daugelis dalykų. Pavyzdžiui, pagal veido formą rekomenduojama rinkti antakių formą arba šukuoseną. Ypatingai svarbus šukuosenos pasirinkimas pagal veido formą, kadangi tinkama šukuosena leidžia užmaskuoti tai ko nesinori rodyti (pavyzdžiui, plačią kaktą, plačius skruostikaulius).

Tai tarsi matematika su formulėmis, kur veido forma yra vienas nežinomųjų ilgoje formulėje. Ir žinant veido formą, galima nesunkiai rasti atsakymą į tai kas tau tinka.

Būdai nustatyti veido formą

Yra keli būdai nustatyti veido formą. Kad ir koks jis būtų, svarbiausia susirišti plaukus į arklio uodegėlę taip, kad nė viena sruoga nekristų ant veido.

I būdas. Atsistok prieš veidrodį tiesiai ir nejudėk. Atsistok arti, kad ranka pasiektum veidrodį ir galėtum markeriu apibraukti veido kontūrus.

II būdas. Atsistok tiesiai prieš fotoaparatą ar išmanųjį telefoną ir pasidaryk portretą. Atsispausdink portretą ir apibrauk veido kontūrus. Tą gali padaryti ir kompiuteryje paveikslėlių redagavimo programoje.

III būdas. Paimk liniuotę ir įvertink veido išmatavimus: atstumas nuo kaktos iki smakro, atstumas tarp skruostikaulių, kaktos ir smakro plotis.

Turėdama veido kontūrus ar išmatavimus gali lengvai palyginti su pateiktomis schemomis ir nustatyti kuri iš šių yra tavo veido forma.

Apvali veido formaveido-forma-apvalus

Deimanto formos veidasveido-forma-deimantas

Kvadrato formos veidasveido-forma-kvadratas

Ovalo formos veidasveido-forma-ovalas

Pailgos formos veidasveido-forma-pailgas

Širdies formos veidasveido-forma-sirdis

Iliustracijos iš manokirpeja.lt

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]