Kaip nustatyti savo veido formą?

Šiandien paliesime įdomią temą – veido formas, kodėl jos svarbios ir kaip sužinoti kokia yra tavo veido forma. Veido formos išskiriamos šešios: ovalus, apvalus, pailgas, kvadratas, širdis ir deimantas. O kokia tavo veido forma?

Kodėl svarbu žinoti veido formą?

Nuo veido formos priklauso daugelis dalykų. Pavyzdžiui, pagal veido formą rekomenduojama rinkti antakių formą arba šukuoseną. Ypatingai svarbus šukuosenos pasirinkimas pagal veido formą, kadangi tinkama šukuosena leidžia užmaskuoti tai ko nesinori rodyti (pavyzdžiui, plačią kaktą, plačius skruostikaulius).

Tai tarsi matematika su formulėmis, kur veido forma yra vienas nežinomųjų ilgoje formulėje. Ir žinant veido formą, galima nesunkiai rasti atsakymą į tai kas tau tinka.

Būdai nustatyti veido formą

Yra keli būdai nustatyti veido formą. Kad ir koks jis būtų, svarbiausia susirišti plaukus į arklio uodegėlę taip, kad nė viena sruoga nekristų ant veido.

I būdas. Atsistok prieš veidrodį tiesiai ir nejudėk. Atsistok arti, kad ranka pasiektum veidrodį ir galėtum markeriu apibraukti veido kontūrus.

II būdas. Atsistok tiesiai prieš fotoaparatą ar išmanųjį telefoną ir pasidaryk portretą. Atsispausdink portretą ir apibrauk veido kontūrus. Tą gali padaryti ir kompiuteryje paveikslėlių redagavimo programoje.

III būdas. Paimk liniuotę ir įvertink veido išmatavimus: atstumas nuo kaktos iki smakro, atstumas tarp skruostikaulių, kaktos ir smakro plotis.

Turėdama veido kontūrus ar išmatavimus gali lengvai palyginti su pateiktomis schemomis ir nustatyti kuri iš šių yra tavo veido forma.

Apvali veido formaveido-forma-apvalus

Deimanto formos veidasveido-forma-deimantas

Kvadrato formos veidasveido-forma-kvadratas

Ovalo formos veidasveido-forma-ovalas

Pailgos formos veidasveido-forma-pailgas

Širdies formos veidasveido-forma-sirdis

Iliustracijos iš manokirpeja.lt

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]