Ką veikti Vilniuje su šeima?

Vilnius – puiki vieta pramogauti ir poilsiauti, tiek mažiems, tiek dideliems. Vilniečiai jau pažįsta visus miesto kampelius ir juos sunku nustebinti įdomiomis pramogomis, tačiau sostinės svečiai iš kitų Lietuvos kampelių, kartais net neįtariai kiek daug čia galima nuveikti ir pamatyti! Taigi, kviečiame Lietuvos gyventojus, norinčius apsilankyti sostinėje, sužinoti, ką veikti sostinėje su šeima.

Aktyvios šeimos pramogos Vilniuje

Keliauti su šeima – pats įdomiausias laisvalaikis! Juk tiek daug linksmų pramogų galima nuveikti artimiausių žmonių rate! Jei vaikučiai dar visai mažiukai, siūlome keliauti į Galvasūkį! Galvasukis – tai nauja pažinimo ir atradimų erdvė Vilniuje, kurioje laisvalaikį praleisti galima ne tik smagiai, bet ir įdomiai, sužinant daug naujų dalykų.

Čia laukiami tėveliai su įvairaus amžiaus vaikučiais, nes čia jie pradeda atradimus nuo stalo žaidimų iki virtualios realybės akinių! Vaikai gali išbandyti pojūčių dėžę, dėlioti raideles, nagrinėti „Niutono lopšys“ eksponatą, groti skirtingais muzikos instrumentais, ridenti ir kelti rutulius, išbandyti lygsvaros žaidimus ir dar daug visko, kas telpa vienoje pažinimo erdvėje.

Vilnius, ko gero, neįsivaizduojamas be Vichy vandens parko! Apžiūrėjus visas lankytinas vietas ir papramogavus mieste, atėjo laikas šiek tiek atsikvėpti… O tai padaryti galėsite besipliuškendami „Delfinų jūroje“ ar „Kanojų upėje“ bei mėgaudamiesi egzotiškais patiekalais ir gėrimais restorane „Aloha“. Įspūdžių ir adrenalino pasisemsite išbandę moderniausius Baltijos šalyse atrakcionus, kurių „Vichy“ parke yra net devyni! Na, o mažųjų laukia ypatinga „Žaidimų sala“ – su tuneliais, čiuožyklomis, vandens patrankomis ir kitais linksmais atrakcionais!

Tėveliai kviečiami į Mamadienį ir Tatadienį nuotykių parke „UNO Park“! Išklausę instruktažą, aprūpinti alpinizmo įranga ir prižiūrimi instruktorių, drauge nugalėsite aukščio baimę, gėrėsitės vaizdu nuo pušų viršūnių ir sukaupsite kartu patirtų įspūdingų prisiminimų! Čia tėvelių laukia įvairaus sudėtingumo trasos, nuo lengvesnių pradedantiesiems iki drąsos reikalaujančių jau pažengusiems.

Kitokios pramogos

Naujiena – apsilankymas interaktyvioje parodoje šeimai. „Future Live“ kviečia pasinerti į nuostabią kelionę po stulbinantį pasaulį, pilną nežemiškų būtybių, stebuklingų gėlių ir tolimųjų planetų augalų. Čia bus įdomu ir suaugusiems, ir vaikams!

Parodoje meno objektų ir meno instaliacijų pavidalu sujungtos šiuolaikiškiausios interaktyvios technologijos. 3D atvaizdavimas, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė įtraukia lankytojus į kūrybinį veiksmą. Parodoje laukiami tiek maži, tiek dideli nuotykių ieškotojai ir tyrėjai, svajotojai ir kūrėjai, mėgstantys pasakas ir tikintys stebuklais.

Šis neregėtas pasaulis patiks kiekvienam, kuris žavisi gražiomis, ryškiomis spalvomis, sapnuoja sūpynes virš debesų, norėtų paliesti planetą, tarsi burtininkas iš spalvoto smėlio statyti šviečiančias stebuklingas pilis, mėgsta šokti draugų sūkuryje, giliai širdyje tikisi, jog jo nupieštas drugelis gali atgyti.

Poilsis su šeima

Nereikėtų pamiršti apie nakvynę Vilniuje… Kad po pilnos pramogų dienos nereikėtų grįžti namo, o nuotykiai vis dar nesibaigtų, įsigykite nakvynę  viešbutyje „Margis“ ir su visa šeima lepinkitės SPA procedūromis! Čia Jūsų laukia 1 nakvynė šeimos kambaryje (2 suaugusieji ir 2 vaikai), 2 patiekalų vakarienė visiems šeimos nariams, apsilankymas vidaus baseine ir pirtyse bei pusryčiai restorane. Tad čia bus ir patogu, ir sotu, ir malonu…

 

Taigi, kviečiame visus miesto svečius, norinčius pamatyti sostinę, išbandyti mūsų siūlomas pramogas ir įsitikinti jų gerumu! Taip pat nepamiršti aplankyti žinomiausių lankytinų vietų, paragauti skaniausių patiekalų ir išbandyti patogiausius viešbučių patalus!

Laukiame Jūsų Vilniuje!

Daugiau idėjų rasite „Gera dovana“ tinklaraštyje: https://www.geradovana.lt/apie/tinklarastis/idejos-ka-veikti-vilniuje-miesto-sveciams

 

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]