Jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncertas ir naujos kompaktinės plokštelės pristatymas

dagilėlis

 

Jau lapkričio 25 dieną visus vilniečius maloniai kviečiame apsilankyti berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncerte. Jo metu taip pat bus pristatyta ir nauja jų kompaktinė plokštelė, pavadinimu „Tylią naktį, šventą naktį“. Albumas visiems mums primins, kad jau artėja gražiausios metų šventės!

„Dagilėlis“ – jaunuolių choras iš Šiaulių miesto, pelnęs daugybės konkursų pirmas vietas ir sulaukęs daug padėkų iš Lietuvos visuomenės. Choras pelnė ovacijas ir iš Lietuvos Respublikos Prezidentės bei premjerų. Chorui vadovauja žymus dirigentas Remigijus Adomaitis. „Dagilėlio“ choro koncerte Jūs taip pat išvysite ir koncertmeisterę Daivą Šulcaitę ir solistą Igną Šimkūną.

Šis koncertas simbolizuoja artėjančių švenčių jaukumą, todėl, norintys pasisemti pakilios nuotaikos, kviečiami būtinai apsilankyti ir pasiklausyti neeilinės choro muzikos. Tai puikus koncertas, skirtas ne tik vaikams, bet ir jų tėvams ar net seneliams: visiems, kam patinka choras ir jo skleidžiama šilta atmosfera.

Renginio laikas: lapkričio 25 diena, 18 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos (bus pertraukos)

Renginio vieta: „Vaidilos Teatras“, Jakšto g. 9, Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]

Populiariausi renginiai Vilniuje šiandien įtraukiantys kiekvieną šeimos narį

Žemėjant oro temperatūrai vilniečiai ir šio miesto svečiai nesėdi rankų sudėję – nori sužinoti ką nors naujo ar tiesiog smagiai praleisti savo laisvą laiką. Populiariausi  renginiai Vilniuje šiandien būtent tam ir yra sukurti. Jų apstu ir tinka kiekvienam. Šiame straipsnyje išvardinsime kokie renginiai Vilniuje šiandien yra populiariausi ir kada jie įvyks. Taip pat patarsime kaip […]