Į grupių „Super Besse“ ir „Solo Ansamblis“ koncertą – specialūs pasiūlymai gerbėjams iš Baltarusijos

„Žinome, kad gerbėjai iš Minsko pasiilgo mūsų“,- sakė į Vilnių netrukus atvyksianti baltarusių grupė „Super Besse“, kurios idėją sukviesti gebėjus iš kaimyninės šalies įgyvendina koncerto organizatoriai. Į lapkričio 26-ąją menų fabrike „Loftas“ vyksiantį jungtinį grupių „Solo Ansamblis“ ir „Super Besse“ koncertą „SADANCE“ rengėjai pradėjo prekybą dvigubai pigesniais bilietais Baltarusijos rinkai bei siūlo palankesnes kainas nakvynei Vilniuje.

„Super Besse“
„Super Besse“

Kurį laiką Baltarusijoje nekoncertuojanti grupė „Super Besse“ – po prancūzišku pavadinimu besislepianti spalvinga post-punk, cold-wave trijulė iš Minsko. Grupės muzikoje įvairiaspalvis skambesys, jungiantis 70-ųjų ir 80-ųjų motyvus, kurį muzikantai susintetino ir perdarė savaip. Tai skamba taip, kad kiekvienas energingas pasirodymas lengvai įaudrina visus, esančius salėje. Trijulė turi kuo didžiuotis – pernai pavasarį  išleistas, albumas „63610*” buvo pristatytas sėkmingu turu  po Latviją, Prancūziją, Baltarusiją, Rusiją ir Vokietiją. Šiuo metu vaikinai koncertuoja užsienyje ir artimiausiu metu neplanuoja rengti pasirodymo gimtojoje Baltarusijoje.

Koncertas „SADANCE“ Vilniuje yra didžiausias grupės „Solo Ansamblis“ turo per Lietuvą pasirodymas ir lauktas trio iš Minsko sugrįžimas į Vilnių. Lapkričio 26-osios vakarą menų fabriko „Loftas“ scenoje pasirodysiančias grupes apšildys ir specialią muzikinę selekciją sugros „Direktorius“.

Baltarusiai, norintys įsigyti pigesnius bilietus su specialiu nuolaidos kodu, kviečiami užpildyti trumpą registracijos formą: https://goo.gl/forms/8JUP7sp5qUOZDBTq2. Nuolaida gali pasinaudoti ir baltarusių bendruomenės Lietuvoje.

Super Besse – Holod: