Kultūra Renginiai

„Hit-Kick“ grupės koncertas Vilniuje

hit kick

Jaukiam sekmadienio vakarui rekomenduojame rinktis išskirtinės ir jau daugeliui pažįstamos grupės „Hit-Kick“ koncerto pasirodymą. Trys talentingi jauni žmonės subūrė savo grupę 2012 metais Klaipėdoje ir iki šiol vis didina savo ištikimų gerbėjų ratą.

Jaunieji muzikantai atlieka išskirtinę muziką, nes naujam gyvenimui prikelia visus senus hitus. Juos itin originaliai perteikia „gipsy jazz“ muzikos stiliumi. Grupę sudaro mergina, vardu Aušra Vaštakaitė, bei du jaunuoliai – M. Ąžuolas ir E. Pranaitis. Mergina yra vokalistė ir kontrabosininkė, o vaikinai – gitaristai. M. Ąžuolas jau daugybę metų groja gitara, yra grupės vadybininkas ir dažnai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose. E. Pranaitis taip pat puikus gitaros virtuozas, o A. Vaštakaitė kiekvieną gerbėją stebina savo unikaliu balsu ir gebėjimu ne tik dainuoti, bet ir groti kontrabosu.

„Hit-Kick“ grupė džiugina savo gerbėjus, atlikdama tik gyvo garso koncertus įvairiuose baruose ir klubuose. Šį kartą jų pasirodymas įvyks „Geltonos sofos klube“. Verta paminėti, kad tai jau septintas kartas, kuomet grupė koncertuoja būtent šiame Vilniaus klube.

Renginio dieną bilietai brangs!

Renginio laikas: Lapkričio 11 diena, 19 valanda.

Renginio trukmė: 2 valandos.

Renginio vieta: „Geltonos sofos klubas“, Šeimyniškių g. 23, Vilnius.