Eva Lauma kviečia į savo piešinių parodą „Stebuklai“

Visame pasaulyje labai populiarėja įvairios interaktyvios dailės parodos, kur lankytojai ateina ne tik pasižiūrėti tam tikrų galerijos darbų, tačiau ir patys gali sudalyvauti parodose. Būtent tokią parodą Vilniuje rengia ir Eva Lauma. Prie parodos kūrimo gali prisidėti ir patys lankytojai. Jiems bus duoti specialūs prožektoriai, su kuriais jie galės savaip interpretuoti ir stebėti piešinius, taip pamatydami savitus, užkoduotus stebuklus. Skamba išties įdomiai, tiesa?

Išsiilgusiems neeilinių pramogų ir be proto mylintiems meną, tikrai siūlome ateiti į tokią išskirtinę parodą, po kurios dar ilgai negalėsite atsidžiaugti savo patirtais įspūdžiais. Paroda „Stebuklai“ pasižymi baltų genčių tematika. Čia siekiama susipažinti su baltų mitais, pasaulio sukūrimu ir saulėgrįžos švente.

Autorė Eva Lauma (Evelina Tamkvaitienė) gyvena Vilniuje, yra baigusi J. Vienožinskio dailės mokyklą, o vėliau apsigynė ir bakalauro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje. Menininkė neapsiriboja vien tik tapyba ir piešimu, su mielu noru užsiima dizainu ir fotografijos darbais. Būtinai atvykite į parodą „Stebuklai“ ir įsitikinsite, kad ne visos dailės galerijos gali būti vienodos ir nuobodžios!

Parodos laikas: pirmadieniais – penktadieniais 10 – 17 valandomis.

Parodos trukmė: 63 dienos.

Parodos vieta: B. Grincevičiūtės memorialinis butas – muziejus „Beatričės namai“, Vienuolio g. 12 – 1, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Klausimas, kylantis sostinės svečiams – ką veikti Vilniuje?

Retas Vilniaus miesto svečias nusprendžia aplankyti miestą vien tik dėl noro pamatyti Katedrą, pasivaikščioti palei Nerį, aplankyti Vingio parką ar garsųjį „Akropolį“. Aišku, yra dalis žmonių, kurių tikslas būtent šie išvardinti objektai. Bet didžiausias Lietuvos miestas garsėja ne tik įspūdingu senamiesčiu ar galimybe jį pamatyti iš paukščio skrydžio skrendant oro balionu, bet ir dideliu pasirinkimu […]

Gimtadienio šventės organizavimui skirti patarimai

Ruošiatės savo jubiliejui, į kurį planuojate pakviesti ne vieną dešimtį jums brangių ir artimų žmonių? Esate numatę labai didelę šventę? Tokiu atveju nėra jokios abejonės, kad prieš jūsų akis nusimato gausybė svarbių užduočių, kurias turėsite įgyvendinti, jei norite, kad jūsų laukianti gimtadienio šventė būtų nepriekaištinga. Taigi, kaip turėtumėte pajudėti iš dabartinio taško? Pirmiausia apgalvokite gimtadienio […]