Eva Lauma kviečia į savo piešinių parodą „Stebuklai“

Visame pasaulyje labai populiarėja įvairios interaktyvios dailės parodos, kur lankytojai ateina ne tik pasižiūrėti tam tikrų galerijos darbų, tačiau ir patys gali sudalyvauti parodose. Būtent tokią parodą Vilniuje rengia ir Eva Lauma. Prie parodos kūrimo gali prisidėti ir patys lankytojai. Jiems bus duoti specialūs prožektoriai, su kuriais jie galės savaip interpretuoti ir stebėti piešinius, taip pamatydami savitus, užkoduotus stebuklus. Skamba išties įdomiai, tiesa?

Išsiilgusiems neeilinių pramogų ir be proto mylintiems meną, tikrai siūlome ateiti į tokią išskirtinę parodą, po kurios dar ilgai negalėsite atsidžiaugti savo patirtais įspūdžiais. Paroda „Stebuklai“ pasižymi baltų genčių tematika. Čia siekiama susipažinti su baltų mitais, pasaulio sukūrimu ir saulėgrįžos švente.

Autorė Eva Lauma (Evelina Tamkvaitienė) gyvena Vilniuje, yra baigusi J. Vienožinskio dailės mokyklą, o vėliau apsigynė ir bakalauro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje. Menininkė neapsiriboja vien tik tapyba ir piešimu, su mielu noru užsiima dizainu ir fotografijos darbais. Būtinai atvykite į parodą „Stebuklai“ ir įsitikinsite, kad ne visos dailės galerijos gali būti vienodos ir nuobodžios!

Parodos laikas: pirmadieniais – penktadieniais 10 – 17 valandomis.

Parodos trukmė: 63 dienos.

Parodos vieta: B. Grincevičiūtės memorialinis butas – muziejus „Beatričės namai“, Vienuolio g. 12 – 1, Vilnius.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]