Kultūra Pramogos Renginiai

Eva Lauma kviečia į savo piešinių parodą „Stebuklai“

Visame pasaulyje labai populiarėja įvairios interaktyvios dailės parodos, kur lankytojai ateina ne tik pasižiūrėti tam tikrų galerijos darbų, tačiau ir patys gali sudalyvauti parodose. Būtent tokią parodą Vilniuje rengia ir Eva Lauma. Prie parodos kūrimo gali prisidėti ir patys lankytojai. Jiems bus duoti specialūs prožektoriai, su kuriais jie galės savaip interpretuoti ir stebėti piešinius, taip pamatydami savitus, užkoduotus stebuklus. Skamba išties įdomiai, tiesa?

Išsiilgusiems neeilinių pramogų ir be proto mylintiems meną, tikrai siūlome ateiti į tokią išskirtinę parodą, po kurios dar ilgai negalėsite atsidžiaugti savo patirtais įspūdžiais. Paroda „Stebuklai“ pasižymi baltų genčių tematika. Čia siekiama susipažinti su baltų mitais, pasaulio sukūrimu ir saulėgrįžos švente.

Autorė Eva Lauma (Evelina Tamkvaitienė) gyvena Vilniuje, yra baigusi J. Vienožinskio dailės mokyklą, o vėliau apsigynė ir bakalauro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje. Menininkė neapsiriboja vien tik tapyba ir piešimu, su mielu noru užsiima dizainu ir fotografijos darbais. Būtinai atvykite į parodą „Stebuklai“ ir įsitikinsite, kad ne visos dailės galerijos gali būti vienodos ir nuobodžios!

Parodos laikas: pirmadieniais – penktadieniais 10 – 17 valandomis.

Parodos trukmė: 63 dienos.

Parodos vieta: B. Grincevičiūtės memorialinis butas – muziejus „Beatričės namai“, Vienuolio g. 12 – 1, Vilnius.