Etikečių ženklinimui gamyba siūlo vis įvairesnius sprendimus

etikečių spausdintuvas
Etikečių gamyba reikalauja gana daug dėmesio. Žinoma, viskas priklauso nuo etiketės. Vis dėlto, jei kalbėtume apie pramoninius ženklinimo sprendimus, kuomet svarbu ne tik sklandus ir greitas ženklinimas, bet ir etiketės dizaino sprendimai, tuomet šiam procesui turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Šiandien etikečių ženklinimui gamyba gali pasiūlyti įvairius sprendimus. Priklausomai nuo etikečių pobūdžio, dizaino ir etikečių kiekio, etikečių spausdintuvų gamintojai siūlo skirtingos galios ir techninių duomenų įrangą.

 

Kokia yra etikečių paskirtis?

Kalbant apie etiketes, reikia prisiminti, kad tai ne tik lapelis, pateikiantis sausą informaciją. Žinoma, pagrindinė etiketės funkcija – informuoti pirkėją apie konkrečią prekę ar produktą ir pateikti informaciją apie jos naudojimą ar sudėtį. Vis dėlto, pati etiketė gali formuoti išankstinę nuomonę apie pardavėją ir prekės ženklą. Jei etiketė yra patrauklaus ir įsimintino dizaino, kur kas didesnė tikimybė, kad pirkėjas šią prekę pasirinks, atsisakęs jūsų konkurento prekės. Be to, etiketė turi atitikti pačią prekę – jei kalbame apie prekes vaikams ar jaunimui, etiketė turėtų būti žaisminga, spalvinga, ryški. Prekės vyresnio amžiaus žmonėms turėtų būti kur kas santūresnės. Individualius stiliaus ar dizaino sprendimus turėtų apgalvoti prekės rinkodaros skyrius. Dar vienas svarbus dalykas – etiketė negali nukristi, todėl ji turi prisitaikyti prie prekės, nepriklausomai ar tai būtų šaldytas produktas, ar originalių formų gaminys, ar prekė, nuo kurios etiketė turėtų būti pašalinama itin gražiai ir lengvai.

 

Skirtingiems poreikiams – skirtingi etikečių spausdinimo sprendimai

Priklausomai nuo konkrečių poreikių, gali skirtis ir ženklinimo sprendimai. Darbui su mažesniu etikečių kiekiu ar ten, kur reikalingas mobilumas, naudojami nešiojami etikečių spausdintuvai. Jei etikečių reikia itin daug ir dažnai, o jų kiekis reikalauja pastovaus spausdinimo, reikalingi pramoniniai etikečių spausdintuvai. Priklausomai nuo poreikių, gali skirtis ir techninės spausdintuvų galimybės. Vieni spausdintuvai užtikrina nepertraukiamą darbą, kiti – orientuojasi į itin aukštą spausdinimo kokybę, pvz., jei ant etikečių spausdinamos nuotraukos, treti skirti darbui su netradiciniu popieriumi ir pan. Dėl tinkamiausio varianto konkrečioje situacijoje reikėtų pasikalbėti su etikečių spausdinimo profesionalais, galinčiais pasiūlyti itin platų etikečių spausdintuvų pasirinkimą.