Eglės Ridikaitės paroda „Paskutinis susirinkimas“

Maloniai kviečiame į Eglės Ridikaitės parodos „Paskutinis susirinkimas“ atidarymą, kuris vyks lapkričio 24 dieną 18.00 valandą VDA Tekstilės galerijoje „Artifex“. Projektą galima pamatyti iki 2015 metų gruodžio 12 dienos.

Personalinėje parodojePaskutinis susirinkimas” Eglė Ridikaitė pristato savo tapybos darbus, kuriuose menininkė apmąsto vaikystę ir savo kaip motinos vaidmenį.Paskutinis Susirinkimas” – paroda kurianti ir reflektuojanti tam tikrą menininkės gyvenimo bei kasdienybės naratyvą. Autobiografiškos ir melancholiškumu persmelktos istorijos, atsidūrusios trafarete (ir formaliąja, ir konceptualiąja prasme), įgauna naujus gyvavimo scenarijus.

Eglės Ridikaitės paroda
Parodos fragmentas (organizatorių nuotr.)

Eglės Ridikaitės tapybai būdingas savitas nostalgiškai žaismingas žvilgsnis į kasdienybę, artimą aplinką ir buitį. Šis žvilgsnis susipynęs su trafaretinės tapybos (purškybos) specifika, tampa savotišku Ridikaitės braižu, kurį menotyrininkas Kęstutis Šapoka, apibūdindamas menininkės kūrybą, pavadina stilizuoto arba skurdaus hiperrealizmo stiliumi.

Tapytoja Eglė Ridikaitė (g. 1966 m.) studijavo tapybą Vilniaus Dailės akademijoje. Nuo 1993 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje bei rengia personalines parodas. 2014 m. Eglė Ridikaitė laimėjo geriausios menininkės titulą šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius-2014“.

Galerijos Artifex darbo laikas: II – V 12 – 18; VI 12 – 17.

Adresas: Gaono g. 1, Vilnius

Susiję straipsniai:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.

Sapnininkas: ką įdomu žinoti

Sapnai jau daugelį amžių audrina žmogaus vaizduotę. Kiekvieną naktį keliaudami po mįslingą sapnų pasaulį, sužinome daugybę įdomių faktų ir paslapčių, praturtinančių mūsų supratimą apie šį įdomų reiškinį miegant. Daugiau: Sapnininkas