Sekmadienis , kovo 24 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Dar vienas „kelių erelis“ pasiekė finišą (video)

Dar vienas „kelių erelis“ pasiekė finišą (video)

2015 metų liepos 26 dieną, 20.40 valandą, netoli Vilniaus oro uosto, Gustaičio g., policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį. Pastebėjęs stabdančius pareigūnus, vairuotojas nepakluso, padidino greitį, nuvažiavo link Žirnių gatve, vėliau pasuko į Liepkalnio g. ir dideliu greičiu važiavo toliau, link Jašiūnų.

Į policijos garsinius ir šviesos signalus vairuotojas nereagavo. Po gaudynių, kurios vyko ir miškais, žirgyno teritorijoje, ganyklose, automobilis buvo sustabdytas Šalčininkų r. sav. Naujasodžio kaimo apylinkių miškelyje. Sulaikytas neblaivus (1,61 promilės) vairuotojas V. J., gimęs 1992 metais, Šalčininkų r. gyventojas. Paaiškėjo, kad  V. J. yra atimta teisė vairuoti transporto priemones, jis ne kartą baustas už pažeidimus numatytus LR ATPK 130 str. 1 d. ir 129 str.  Už šį pažeidimą vairuotojui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už pažeidimus numatytus LR ATPK 130(2) str. ir 130 str. 1 d.

Vilniaus aps. VPK informacija

Taip pat skaitykite

triukšmas Vilniuje

Didžiausias triukšmas Vilniuje – Senamiestyje

Sostinės barams, kavinėms ir naktiniams klubams savaitgaliais dirbant iki paryčių, kai kuriose Vilniaus senamiesčio gatvėse ...