Dabar paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms jau nebeišduodamos

paskolos su bloga kredito istorija
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/office-tax-business-finance-620822/

Kredito bendrovių pasiūlymus naršantys asmenys turi žinoti – šiuo metu paskolos su bloga kredito istorija pasižymintiems asmenims nėra suteikiamos. Kredito įstaigos labiausiai vengia turėti reikalų su tais, kurie nepajėgia iki galo grąžinti skolų. Kredito istorija ir yra pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi paskolų bendrovės, siekdamos nustatyti ar klientas yra sąžiningas ir patikimas. Tie asmenys, kurių kredito istorija yra prasta, turėtų pamiršti visas finansines paslaugas. Mat, kredito istoriją tikrina ne tik finansų įstaigos, bet ir lizingo paslaugą siūlančios įmonės. Norintiems pasiskolinti pinigų ar pirkti kažką išsimokėtinai, tiesiog privalu pasižiūrėti kokia informacija yra sukaupta kredito istorijoje.

Paskolos su bloga kredito istorija esantiems žmonėms gali būti išduodamos nebent vėliau

Kiekvienas klientas, kuris ruošiasi skolintis pinigų iš paskolų bendrovių, turi suprasti, kad jos iškart pinigų neperveda. Dabar yra itin griežta kreditingumo patikra. Tos patikros metu ne tik peržiūrima kliento kredito istorija, bet ir atsižvelgiama į jo dabartinę situaciją. Peržiūrimos kliento gaunamos pajamos, turimi įsiskolinimai. Jeigu kredito istorijoje matoma, kad asmuo nevykdė savo įsipareigojimų, tuomet tas asmuo naujų finansinių paslaugų negauna. Na, bent jau dažniausiai kreditoriai nenori turėti reikalų su tokiais nelabai patikimais žmonėmis.

Neigiami įrašai kredito istorijoje išlieka labai ilgam laikui. Dažniausiai tokia informaciją saugoma dešimtmetį. Tai reiškia, kad anksčiau neįvykdyti įsipareigojimai užkerta kelia gauti finansines paslaugas artimiausiems dešimčiai metų. Tad, jeigu prisiimate naujus įsipareigojimus, būtinai juos vykdykite taip, kaip to reikalauja sutartys.

Paskolos su bloga kredito istorija pasižymintiems asmenis išduodamos nebent išimtiniais atvejais

Jeigu jūsų kredito istorija pasižymi neigiamais įrašais, tačiau tuo pačiu turi naujų, kuriuose nurodoma, jog tie įsipareigojimai vėliau buvo įvykdyti, tuomet galbūt rasite kreditorių, kuris surizikuos. Kai kurie kredito teikėjai bando rizikuoti skolinti pinigus tokiems asmenims, tačiau aišku – jeigu tų skolų negrąžinate, tuomet problemų tikrai bus gana nemažai.

Turintiems prastą kredito istoriją tiesiog reikia suprasti, kad visi tie neigiami įrašai tiesiogiai daro įtaką kreditorių apsisprendimui. Jeigu kredito istorija yra švari ir be neigiamų įrašų, tuomet daug lengviau gausite paskolą.