“Atspirties taškas – šešių šiuolaikinių menininkų darbų paroda

Šių metų kovo 8 dieną atsidarė paroda „Atspirties taškas“ Čia vienu kartu galite pamatyti net šešių šiuolaikinių menininkų darbus. Eksponuojamų darbų autoriai: J. Barilaitė, G. M. Kinčinaitė, L. Parulskis, A. Palukord, E. Ulčickaitė ir V. Viržbickas. Paroda veiks kiek daugiau nei mėnesį nuo atsidarymo dienos, tad nesuspėjusieji, turėtų paskubėti ir pasinaudoti šia puikia proga.

Kiekvieno menininko darbai parodoje papasakos mums skirtingas istorijas. Įdomu tai, kad kiekvienas darbas turi specialius, unikalius dizaino objektus, kurių dėka (pakėlus, palietus ar atlikus kitą reikiamą veiksmą) galima sužinoti, kas darbo autoriui, kuriant savo kūrinį, buvo pagrindinis proceso atspirties taškas. Žvelgiant į šiuos kūrinius, kiekvieną kartą susidursite su įvairiomis skirtingomis interpretacijomis. Vienaip kūrinius matome mes, tačiau autoriai – kiek kitaip. Todėl tokie atradimai suteiks ne tik daug žaismingumo, bet ir netikėtų minčių vaizdinių.

Menininkai savo darbus kūrė nuo pat 2014 metų. Parodai parengti reikėjo daug individualių architektūrinių ir dizaino sprendimų. Buvo kuriamos interakcijos ir specialūs garso efektai.

Parodos laikas: atsidarė nuo kovo 8 dienos, 19 valandos.

Parodos trukmė: 37 dienos.

Parodos vieta: MO muziejus, Pylimo gatvė 17, Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Saulės kosmetikos svarba: apsauga nuo žalingo saulės poveikio

Saulės kosmetika yra labai svarbi sveikos ir apsaugotos odos nuo saulės poveikio dalis. Jei šių produktų nenaudosite, tai gali turėti įvairių pasekmių, kurios gali paveikti jūsų odos sveikatą ir išvaizdą. Taigi, pats metas pasigilinti, kodėl saulės kosmetika yra būtina kiekvienam iš mūsų. Saulės kosmetika yra būtina norint apsaugoti odą nuo žalingo saulės poveikio. Reguliarus šių […]

5 priežastys, kodėl verta pirkti naudotas knygas

Dar niekada neturėjome tokio pasirinkimo ką skaityti, kaip šiame amžiuje. Knygynuose gausu knygų, bibliotekose jų dar daugiau, o kur dar knygų dalinimosi platformos ar nameliai. Dar viena puiki erdvė įsigyti knygą yra naudotų knygų portalai, tokie kaip Naudotosknygos.lt Pirkti naudotas knygas yra geras sprendimas ir dalinamės 5 priežastimis kodėl. Sutaupysite pinigų Tai pakankamai aiški priežastis. […]