“Atspirties taškas – šešių šiuolaikinių menininkų darbų paroda

Šių metų kovo 8 dieną atsidarė paroda „Atspirties taškas“ Čia vienu kartu galite pamatyti net šešių šiuolaikinių menininkų darbus. Eksponuojamų darbų autoriai: J. Barilaitė, G. M. Kinčinaitė, L. Parulskis, A. Palukord, E. Ulčickaitė ir V. Viržbickas. Paroda veiks kiek daugiau nei mėnesį nuo atsidarymo dienos, tad nesuspėjusieji, turėtų paskubėti ir pasinaudoti šia puikia proga.

Kiekvieno menininko darbai parodoje papasakos mums skirtingas istorijas. Įdomu tai, kad kiekvienas darbas turi specialius, unikalius dizaino objektus, kurių dėka (pakėlus, palietus ar atlikus kitą reikiamą veiksmą) galima sužinoti, kas darbo autoriui, kuriant savo kūrinį, buvo pagrindinis proceso atspirties taškas. Žvelgiant į šiuos kūrinius, kiekvieną kartą susidursite su įvairiomis skirtingomis interpretacijomis. Vienaip kūrinius matome mes, tačiau autoriai – kiek kitaip. Todėl tokie atradimai suteiks ne tik daug žaismingumo, bet ir netikėtų minčių vaizdinių.

Menininkai savo darbus kūrė nuo pat 2014 metų. Parodai parengti reikėjo daug individualių architektūrinių ir dizaino sprendimų. Buvo kuriamos interakcijos ir specialūs garso efektai.

Parodos laikas: atsidarė nuo kovo 8 dienos, 19 valandos.

Parodos trukmė: 37 dienos.

Parodos vieta: MO muziejus, Pylimo gatvė 17, Vilnius.

 

Susiję straipsniai:

Kaip pasirinkti moteriškus maudymosi kostiumėlius

Išsirinkti tobulą maudymosi kostiumėlį gali būti įdomi, bet kartais sudėtinga užduotis. Kadangi yra tiek daug stilių, spalvų ir modelių, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, kad rastumėte geriausią maudymosi kostiumėlį, kuris puošia jūsų figūros tipą ir atitinka jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą moterišką maudymosi kostiumėlį:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.