Asta Valentaitė: Man visada buvo svarbu, kaip atrodysiu po 15 metų

„Man visada buvo svarbu, kaip aš atrodysiu ne tik šią akimirką, bet po 10 ar net 15 metų. Todėl makiažas visada buvo tik trumpalaikė priemonė ar stiliaus detalė. Norėjau puoselėti savo grožį ir užkirsti kelią blogai savijautai“, – sako modelis bei stilistė Asta Valentaitė, per dieną išgerianti iki trijų litrų vandens.

„Reklamos visuomenei formuoja nuomonę, kad jei, pavyzdžiui, kažkas nutinka odai, reikia iškart griebtis kremo. Norint gražių plaukų – pirkti naują šampūną. O jei stinga energijos ar skauda galvą – vitaminų ir vaistų. Juk išties viskas, ypač grožis ir gera savijauta, prasideda viduje. Daugybę ligų galime „išgydyti” joms dar net neprasidėjus, svarbiausia gerti daug kokybiško vandens. Stebuklų nebūna – taip pat svarbu sveikesnė mityba ir sportas“, – tiki viena gražiausių šalies moterų vadinama A. Valentaitė.

asta valentaitė

Londone šiuo metu gyvenanti stilistė juokiasi vis sulaukianti klausimų, kur slypi jos grožio bei jaunatviškos išvaizdos paslaptis. Viena pagrindinių Astos grožio ir geros savijautos taisyklių – kasdien išgerti 3 litrus vandens. „Man labai svarbu – gerti daug vandens. Oda jį tarsi „sugeria” iš vidaus. Žmonės pastebi, kad viena ar kita moteris tiesiog švyti – švyti tos, kurios ne tik gražiai pasidažo, bet ir kasdien nepamiršta išgerti daug vandens. Tik patartina atkreipti dėmesį į geriamojo vandens kokybę. Aš pati dažniausiai renkuosi mineralinį vandenį su natūraliais gamtoje susiformavusiais elektrolitais“, – teigia moteris.

Anot A. Valentaitės, daug keliaujant ir skraidant, organizmą nuolat reikia „apdovanoti“ sveikesne mityba ir sportu: „Tikrai nesu radikalė, bet tikiu, kad kartas nuo karto mums ne pro šalį detox diena ar savaitė iškrovos režimu“.

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]