„Antis“ linki Vilniui atstatyti Aukštutinę pilį

Šiandien Vilniaus gimtadienio proga grupė „Antis“, linkėdama miestui atstatyti Aukštutinę pilį ir atkurti Vilniaus didybę, publikavo įspūdingą atstatytos Aukštutinės pilies vizualizaciją.

„Su gimtadieniu, Vilniau! Linkime mylimam miestui klestėjimo, linkime atkurti savo energetiką! Iki Vilniaus jubiliejaus 2023-iais metais linkime atstatyti Aukštutinę pilį ir atkurti Vilniaus didybę. Virš miesto neturi būti griuvėsiai, virš Vilniaus turi iškilti klestinti tvirtovė! Ir tokiam atstatymui medžiagos turime daugiau nei savo laiku Trakų piliai. Bičiuliai, kaip jums būtų toks Vilnius?!“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje klausė „Antis“.

Stop kadras iš „Anties“ sveikinimo Vilniui su atstatyta Aukštutine pilimi
Stop kadras iš „Anties“ sveikinimo Vilniui su atstatyta Aukštutine pilimi

Šias vizualizacijas publika galėjo išvysti „Anties“ jubiliejiniame koncertų ture „Zombiai atrieda atidunda!“.

Artimiausias „Anties“ pasirodymas vyks sausio 29 dieną M.A.M.A. apdovanojimuose, kur ji pretenduoja tapti geriausia metų koncertine grupe. O vasario 16 dieną grupė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga koncertuos Panevėžio „Cido“ arenoje.

„Anties“ sveikinimas Vilniaus gimtadienio proga:

stop kadras iš „Anties“ sveikinimo Vilniui su atstatyta Aukštutine pilimi.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]