5 patarimai, kaip parašyti gerą turinį 2019 metais

Turinys puslapyje yra vienas iš svarbiausių elementų, o daugeliu atveju juo rūpinamasi mažiausiai. Pasižiūrėkite patys – įmonės užsako SEO paslaugas, moka šimtus ar net tūkstančius per mėnesį, kad puslapis sulauktų daugiau lankytojų, susidomėjusių teikiamomis paslaugomis. Už tuos pinigus daroma viskas – atnaujinamas puslapio kodas, optimizuojamos esamos iliustracijos, ieškoma būdų sumažinti puslapio užsikrovimo greitį, tačiau turinys nustumiamas į antrą ar net trečią planą. Be reikalo. SEO padėtis negerės, jei turinys bus neatnaujinamas ir senas.

Apie SEO paslaugas daugiau skaitykite čia.

O štai ir žadėti 5 patarimai, kaip atnaujinti turinį, kad geriau optimizuotumėte paieškai.

  1. Į tekstą pridėkite 2-3 klausimus atsakymus. Teksto pabaigoje pateikite trumpą DUK – Klausimas ir atsakymas. Klausimą parašykite tokį, kokio galėtų klausti jūsų klientai. Kartais tokius klausimus pasiūlo ir Google paieška. Tokiu būdu jūsų rezultatai bus rodomi ir tiems, kurie mėgsta paieškoje ieškoti klausiamąja forma. Papildoma tokio klausimyno nauda – padidėjęs naudingas turinys.
  2. Iliustracijų dėkite ne vieną, o tris. Nenuvertinkite iliustracijų tekste. Įdėkite ne vieną, o visas tris ar net daugiau. Tiesa, iliustracijas reikia tinkamai aprašyti pagal visus SEO reikalavimus. Reikalingas ALT tekstas, taip pat ir išsamus pavadinimas, nes Google visa tai fiksuoja. Bijote, kad pavogs? Dėkite vandens ženklus.
  3. Iliustruokite tekstą video klipu. Labai didelį dėmesį Google skiria puslapyje naudojamų medijų įvairiapusiškumui. Jei įdedate video, tai turite pilną paketą – tekstas, iliustracijos ir video. Brangu? Yra ir alternatyvių variantų, nes galite pasiruošti išsamias PowerPoint prezentacijas apie savo paslaugą, o tada liks tik šiek tiek padirbėti ir išsaugoti PowerPoint prezentaciją, kaip video ir įkelti į Youtube kanalą. Prie tokio video sugaišite 2-4 valandas, o nauda – milžiniška.
  4. Teksto formatavimas – labai svarbu. Pasistenkite pridėti šiuos elementus: 1-2 H2 arba H3 antraštes (galite paimti jau esantį tekstą ir tiesiog pažymėti jį kaip antraštę.) Kodėl ne H1? H1 greičiausiai jau yra jūsų puslapio pavadinimas, tad dviejų skirtingų H1 tekste nelabai reikia. Taip pat neužmirškite, kad paprastas arba numeruotas sąrašas yra matomas kur kas geriau, nei ištisinis tekstas. Boldo daug nedėkite – neskoninga.
  5. Turinys turi būti susietas vienas su kitu vidinėmis nuorodomis. Nepamirškite ant susijusių žodžių uždėti nuorodas į kitus puslapius. Jei puslapis paprastas, dažniausiai pakanka ir meniu, bet jei norite nuorodos į kokią įmonės naujieną ar straipsnį, reikės sudėti nuorodas rankiniu būdu.

Prie kiekvieno puslapio sugaišite keliolika minučių, bet tai padės pasiekti gerų SEO rezultatų. Aišku, reiktų pasikonsultuoti su SEO profesionalais, kurie tiksliai pasakytų, ką daryti su turiniu.

Susiję straipsniai:

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]

Kaip refinansuoti paskolas

Paskolų refinansavimas gali būti protingas finansinis žingsnis paskolų gavėjams, norintiems užsitikrinti geresnes sąlygas, mažesnes palūkanų normas arba konsoliduoti skolas. Pateikiame vadovą, kaip veiksmingai refinansuoti paskolas: