Saturday , May 26 2018
Pagrindinis / Gyvenimas / Vilniečiai kviečiami sportuoti ant stogo

Vilniečiai kviečiami sportuoti ant stogo

„Sveikas miestas“ drauge su treniruočių studija „The One“ kviečia visus vasaros sezonu  dalyvauti atvirose treniruotėse ant „Vertas“ stogo (adresas Gynėju g. 16).

Nuo šiol net tris kartus per savaitę, esant geram orui, sostinės gyventojai galės sportuoti bei tuo pačiu gėrėtis gražia miesto panorama „BodyBalance“ treniruočių metu.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„BodyBalance“ treniruotė yra skirta širdžiai ir kūnui. Tai harmoninga judesio tėkmė, sparnus užauginanti muzika, kuri pripildo judesius energija, gilūs tempimai, visų kūno raumenyno stiprinimas ir raumenų ištvermės didinimas, lankstumas, atsipalaidavimas ir pabėgimas nuo kasdienių rūpesčių – visa tai ir dar daugiau telpa į šią treniruotę. Garantuotas problemų paleidimas ir savęs pažinimas per judesį. Tik pabandžius iš tiesų galima pajusti šios treniruotės jėgą“, – sakė treniruočių studijos „The One“ įkūrėja ir žinoma trenerė Jurga Maculevičiūtė.

Treniruotės vyksta kiekvieną savaitės pirmadienį ir trečiadienį nuo 7.30 val. bei sekmadieniais nuo 19.00 valandos.  Sekmadieninės treniruotės yra nemokamos. Pirmadieniais ir trečiadieniais vykstančių treniruočių mokestis – 3 eurai.

Į treniruotes rekomenduotina pasiimti sportui skirtą kilimėlį bei apsirengti patogiai.

Esant prastoms oro sąlygoms treniruotės nevyks.

Registracija į treniruotes vyksta čia: http://www.the-one.lt/registracija/

Taip pat skaitykite

Vištienos kotletai su sūrio įdaru

Ingredientai vištienos faršas: 800 gramų kiaušiniai: 2 fermentinis sūris: 200 gramų juodieji pipirai druska česnakai: ...