Antradienis , gruodžio 18 2018
Pagrindinis / Gyvenimas / Šventinis labdaros vakaras Vilniuje, skirtas Pal. Kun. M. Sapočkos hospisui

Šventinis labdaros vakaras Vilniuje, skirtas Pal. Kun. M. Sapočkos hospisui

hospisasGruodžio 11 dieną kviečiame visus vilniečius sudalyvauti labdaringame vakare, kurio metu surinktos lėšos, bus skiriamos kunigo Mykolo Sopočkos hospisui. Jis randasi pačiame Vilniaus senamiestyje. Bilietai į labdaros vakarą įsigyjami bankiniu pavedimu ir sumokėta kaina nukeliauja tiesiai į hospisą. Tereikia užsiregistruoti į renginį, prisegant apmokėjimo kvitą.

Daugiau apie Pal. Kun. M. Sapočkos hospisą:

Ši vieta – tai pagalbos erdvė visiems, neišskiriant nei vieno asmens pagal jo tautybę, lytį ir finansines galimybes. Hospisas siekia suteikti visokeriopą pagalbą ligoniams bei pagerinti jų gyvenimo kokybę. Hospisas teigia psichologinę, medicininę ir socialinę globą. Čia dirba ne tik patyrę medikai, bet ir psichologai, dvasininkai bei savanoriai.

Tam, kad labdaros vakaras būtų įdomesnis, gidės viso renginio metu pasakos apie Vilniuje esančių tautų švenčių papročius. Bus pasakojama ne tik apie lietuvių, bet ir apie žydų „Chanukos“ šventimo papročius.  Taip pat visi galės paskanauti skirtingų tautų šventinių skanėstų.

 

Renginio laikas: gruodžio 11 diena, 16.30 val.

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Renginio vieta: Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra, Stiklių g. 4, Vilnius.

Taip pat skaitykite

medinės durys

Medinės durys – geriausias pasirinkimas ir laukui, ir namų vidui

Mediena daugelio lietuvio namuose yra viena populiariausių medžiagų, kuri labai plačiai įmontuojama ypač skirtingose vietose. Dažniausiai ji ...