Tuesday , August 14 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Keli populiarūs eteriniai aliejai

Keli populiarūs eteriniai aliejai

Aliejus

Kiekvienas eterinis aliejus pasižymi vis kitokiais terapiniais panaudojimo būdais. Levandų eterinis aliejus – streso mažintojas; pipirmėtės – natūralus energijos kėlėjas. Kai yra tiek daug skirtingų eterinių aliejų kartais gali būti sudėtinga atsirinkti tai, kas jūsų atveju galėtų būti tinkamiausia, todėl pateiksime jums keletą populiariausių eterinių aliejų, kuriuos verta turėti savo vaistinėlėje.

  • Kedrų eterinis aliejus: tai medžio kvapą turintis aliejus. Jis žinomas jau tūkstančius metų. Dar senovės egiptiečiai šie eterinį aliejų naudojo įvairių sveikatos problemų sprendimui. Be to, manoma, kad šis aliejus yra vienas iš pirmųjų kada nors išgautų eterinių aliejų. Dažnai kedrų eterinis aliejus naudojamas siekiant nusiraminti – jis mažina stresą ir nerimą. Šis aliejus taip pat pagerina nuotaiką, gydo kvėpavimo takų ligas ir padeda odai. Kedrų eterinį aliejų naudoja ir šalinant virškinamojo trakto infekcijas.
  • Pačiulių eterinis aliejus: tai labai gerai žinomas ir plačiai naudojamas eterinis aliejus. Neretai naudojamas siekiant pagerinti nuotaiką. Šį aliejų dauguma žmonių taipogi pasitelkia ir savo odos priežiūroje. Jis skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Pačiulių eterinis aliejus sumažina nerimą, padeda spręsti depresijos problemą, mažina celiulitą ir kt.
  • Ramunėlių eterinis aliejus: tai aliejus, kuris turi labai efektyvias švelninančias, minkštinančias ir nuraminančias savybes. Ramunėlių eteriniame aliejuje esančios naudingosios medžiagos pasitarnauja kaip puikus antibiotikas, antiseptikas, antidepresantas ir nuotaikos kėlėjas. Jis padeda kovoti su įvairiais uždegimais – ypač su virškinamojo trakto. Be to, šis aliejus gali būti pasitelktas ir kovojant su aknės problema.
  • Rožių eterinis aliejus: šis aliejus turi neįtikėtinai didelį teigiamą poveikį grožio priežiūroje. Tai puikus pasirinkimas kiekvienai moteriai. Rožės yra vienos iš pirmųjų augalų, iš kurių distiliavimo būdu buvo išgautas eterinis aliejus. Šį aliejų patariama visuomet turėti po ranka. Jis padeda sprendžiant įvairius sveikatos negalavimus, pvz., depresiją, nerimą ir virškinimo sutrikimus. Be to, rožių eterinis aliejus padeda kraujotakai, širdžiai ir kvėpavimo takams. Ką jau kalbėti apie didelį teigiamą poveikį ir odai.
  • Eukaliptų eterinis aliejus: šis aliejus yra išgaunamas iš Eukaliptų medžių. Jis pasižymi labai intensyviu kvapu. Šį aliejų atpažinti yra labai paprasta. Eukaliptų eterinį aliejų didelė dalis žmonių naudoja gydant kvėpavimo takų ligas. Be to, jis gali padėti susikaupti. Žinoma, jis taip pat turi ir antiseptinių savybių. Šis aliejus gali būti naudojamas ir kaip stimuliantas. Kai kurie žmonės eukaliptų eterinį aliejų naudoja malšinant migreną ir peršalimą.
  • Levandų eterinis aliejus: tai vienas iš pačių populiariausių ir dažniausiai naudojamų eterinių aliejų pasaulyje. Jis pasižymi puikiu kvapu ir labai efektyviomis streso mažinimo savybėmis. Šį eterinį aliejų galima naudoti ir gydant peršalimo ligas, gripą, migreną ar kitus sveikatos sutrikimus. Jis gali būti puikus antiseptikas, antidepresantas, dezodorantas, diuretikas ir kt.

Taip pat skaitykite

Ekspeditoriai Vilniuje ir kituose miestuose

Turite verslą, kuris yra įsikūręs Vilniuje? Jūs vykdote gamybą ir prekybą? Dėl šios priežasties jums ...