Sunday , November 19 2017
Pagrindinis / Įvairenybės / “Vorai” iš “Winter Brest” turnyro šiemet grįžo pasidabinę aukso medaliais

“Vorai” iš “Winter Brest” turnyro šiemet grįžo pasidabinę aukso medaliais

Sporto klubas “Vorai” jau antrą kartą iš eilės dalyvavo Baltarusijoje, Breste, vykstančiame tarptautiniame turnyre “Winter Brest”. Šiais metais turnyre dalyvavo 12 komandų atvirame pogrupyje ir 8 komandos merginų pogrupyje. Komandos atvyko iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos. “Vorai” šiemet į turnyrą surinko pajėgią dėl medalių varžytis sudėtį. Komandai atstovavo 10 žaidėjų, kurie grupės varžybose, šeštadienį, užtikrintai įveikė beveik visas komandas. Nusileido tik aikštelės šeimininkams – “Phoenix” komandai iš Bresto.

"Vorai" čempionai
“Vorai” čempionai (Lietuvos skraidančiojo disko federacijos nuotr.)

Paskutiniąsias grupės varžybas “Vorai” pralaimėjo 6:10, tačiau vis tiek pateko į pusfinalį. Sekmadienio rytą laukė pusfinalio varžybos, kur “Vorų”žaidėjai susitiko su komanda “Wilde west” iš Ukrainos, kuriuos įveikė užtikrintu rezultatu 10:5 ir taip užsitikrino vietą varžytis dėl aukso medalių. Iki finalo reikėjo laukti ilgai – net 4 su pusę valandos, tačiau vertėjo…, nes finale “Vorai” turėjo galimybę atsirevanšuoti “Phoenix” komandai už pralaimėjimą grupės varžybose. Žaidimo pradžia “Vorams” buvo gana nesėkminga – praėjus 5 minutėms žaidimo – rezultatas buvo 0:3 ”Phoenix” naudai. ”Vorai” pirmąjį kėlinį nusileido varžovams 5:7, tačiau įgavo teisę antrąjį kėlinį pradėti atakuodami. Toliau varžybos vyko taškas į tašką, kol “Vorai” “perlaužė” varžovų puolimą ir sulygino rezultatą (9:9). Vėl tęsėsi įnirtinga kova: komandos pelnydavo tik po vieną tašką ir tokiu būdu “Phoenix” pirmaudavo vienu tašku, o “Vorai” vėl sulygindavo rezultatą, kol žaidimo pabaigoje, “Vorų” žaidėjai, parodę geresnį žaidimą persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę net dviejų taškų skirtumu – 14:12, taip tapdami “Winter Brest 2016” čempionais.

Taip pat skaitykite

autobusu nuoma vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje: į kokius reikalavimus atsižvelgti?

Ketinate išsinuomoti autobusą Vilniuje, bet neapsisprendžiate į kokią įmonę kreiptis? Visų pirma, jums derėtų kruopščiai ...