Penktadienis , lapkričio 16 2018
Pagrindinis / Pramogos / Vilniečiai kviečiami lankytis kolekcininkų klube

Vilniečiai kviečiami lankytis kolekcininkų klube

kolekcija 

Visi vilniečiai yra maloniai kviečiami kiekvieną šeštadienį apsilankyti kolekcininkų renginyje. Lankytojai yra kviečiami nuo pat 8 valandos ryto iki 12 valandos dienos. Šis renginys yra organizuojamas Vilniaus kolekcininkų klubo ir yra visiškai nemokamas!

 

Visiškai nesvarbu, koks oras pasitaikys Jūsų pasirinktą šeštadienį, kadangi renginys vyksta ir lauke ir viduje. Čia gali rinktis kolekcininkai iš visos Lietuvos ir visi, kuriems yra įdomu rasti bendraminčių ir pamatyti įvairių senovinių kolekcijų. Kiekvienas čia užsukęs galės pamatyti tokius daiktus, kaip senoviniai banknotai, monetos, laikrodžiai, paveikslai ir kiti meno dirbiniai, pašto ženklai ir net muzikinės plokštelės. Taip pat čia tikrai pamatysite ir medalius, išskirtinius apdovanojimus, senovinius baldus, indus, karo atributikos ir kitų įvairių rakandų.

 

Kiekvienas kolekcininkas sutinka, kad reikia visada ieškoti, kuo papildyti savo kolekciją. Kartais netikėti atradimai renginio metu – gali išskirtinai papildyti kokią nors Jūsų kolekciją. Tokiuose renginiuose visi entuziastai gali pabendrauti tarpusavyje, daugiau sužinoti apie senuosius laikus, istoriją, bei atrasti naujų draugų.

 

Renginio laikas: kiekvieną šeštadienį 8-12 valandomis.

Renginio vieta: viešbutis „Karolina“ (šalia televizijos bokšto), Sausio 13-osios g. 2, Vilnius.

 

 

Taip pat skaitykite

„BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS“ – tarptautinė aprangos ir tekstilės paroda

  Visi vilniečiai ir miesto svečiai yra maloniai kviečiami apsilankyti nemokamoje aprangos ir tekstilės parodoje ...