Antradienis , spalio 16 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Palangos kurortą baigia išstumti kaimo turizmas

Palangos kurortą baigia išstumti kaimo turizmas

Kaimo turizmas
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/germany-black-forest-fall-autumn-2494819/

Jau ir patys Palangos verslininkai pastebi, kad dauguma lietuvių vis labiau domisi galimybe ilsėtis ne šiame kurorte, o būtent kaimo turizmo sodybose. Kaimo turizmas Lietuvoje auga kaip ant mielių, o tam didžiausią įtaką turi būtent sodybų siūloma pramogų įvairovė bei mažos poilsio kainos. Tuo pasigirti negali Palangos verslininkai, nes net ir turtingesnėse valstybėse gyvenantys turistai Palangą bei kitus Lietuvos kurortus įvardina kaip vienais brangiausių Europoje ar net pasaulyje. Norintiems pailsėti už kuo mažesnę sumą, tikrai patartina pasidomėti kokias galimybes siūlo kaimo turizmo sodybos. Poilsiautojai tikrai liks nustebę pamatę didžiulį pramogų pasirinkimą.

Labiausiai paklausios kaimo turizmo sodybos siūlo begalę pramogų. Tai liečia tiek vandens pramogas, tiek sportą, tiek ir pasyvų laisvalaikį. Kai kuriose sodybose galima rasti nemažus pirčių bei saunų kompleksus. Taip pat siūlomas pasiplaukiojimas vandens tvenkiniais. Norintiems aktyvesnių užsiėmimų, siūlomi pasivažinėjimai dviračiais, žygiai pėstute, taip pat siūlomos įvairiausios sporto aikštelės. Jeigu jus kaip tik domina tokios pramogos, tuomet tučtuojau turėtumėte ieškoti populiariausių vietų. Žinoma, radus tinkamą vietą poilsiui, ją būtina rezervuoti, nes kitu atveju kažkas tai gali padaryti greičiau už jus.

Vienintelė kaimo turizmo sodybų bėda yra ta, jog augant paklausai, pasiūla didėja ne taip greitai. Daugeliui žmonių tenka nusivilti išgirdus, jog visos vietos jau yra rezervuotos kone visai vasarai. Jeigu planuojate poilsį su antrąja puse ar net šeima, tuomet atostogas kaimo turizmo sodyboje reikėtų planuoti dar prieš pat vasarą. Tuomet ir reikėtų rezervuoti vietas.

Pabrėžtina, kad kaimo turizmo sodybų pasirinkimas yra itin dažnas ne šiaip sau. Lyginant kainas, galima matyti, jog sodybos siūlo daug pigesnį poilsį nei Palangos verslininkai. Tokiose vietose taip pat neretai siūloma ir daugiau pramogų. Vis dėlto – Palangos kurortas didžiąją dalį patrauklumo prarado uždraudus visus atrakcionus. Jeigu norite kažkokių pramogų ar tiesiog ramiai pailsėti nuo visko, tuomet kaimo turizmo sodybos pasirinkimas jums būtų viena geriausių išeičių. Tai liečia bet kokį poilsį – su draugais, vaikais, antrąją puse ar tiesiog giminėmis.

Taip pat skaitykite

Jei per savo būsimas vestuves siekiate atrodyti tobulai

Vestuvės yra puiki proga kiekvienai būsimai nuotakai parodyti savo išskirtinį stilių, skonį ir išsiskirti iš ...