Pirmadienis , gruodžio 17 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Kalėdos: kaip nustebinti artimuosius, kai kišenėse švilpauja vėjai

Kalėdos: kaip nustebinti artimuosius, kai kišenėse švilpauja vėjai

Jau ant nosies gražiausios žiemos šventės, kurios neįsivaizduojamos be vaišėmis nukloto šventinio stalo, krūvos dovanėlių po eglute ir pramogų su draugais bei artimaisiais. Žinoma, visos šie šventiniai atributai kainuoja, o pažvelgus į dabartines kainas, pradeda imti neviltis. Taigi, jei Kalėdoms pradėjote ruoštis gerokai per vėlai ir visi planai susijaukė, štai keletas patarimų, kurie išgelbės šventes.

Renkite vakarėlį pagal savo išgales

Jei taip nutiko, kad šiais metais kalėdinis vakarėlis vyks pas jus, neįsijauskite į oligarcho vaidmenį ir nešvaistykite savo pinigų prabangiems užkandžiams. Pavyzdžiui, jei pirksite produktus atskirai, o ne iš karto pagamintą patiekalą, tikrai daugiau sutaupysite. Be to, visada galite sukurti naują tradiciją – kiekvienas svečias arba svečių pora turi atsinešti patį mėgstamiausią patiekalą. Atminkite, kad Kalėdos – tai ne persirijimas ir ne alkoholinių gėrimų padauginimas, o laikas, skirtas parodyti artimiems žmonėms dėmesį ir meilę. Visgi, jei norisi prabangos, o pinigų nėra, visada galite pasiskolinti.  Greitos paskolos – geriausias ir protingiausias pasirinkimas, kai pinigų reikia nedelsiant, o pas draugus skolintis tiesiog nejauku. Greitos paskolos internetu dažniausiai suteikiamos visiems nuolatines pajamas gaunantiems pilnamečiams.  Be to, pinigai į banko sąskaitą „įkris“ per valandą, o gal ir dar greičiau, nuo paskolos prašymo pateikimo. Tiesa, reiktų atminti, kad greitos paskolos – atsakingas finansinis įsipareigojimas, todėl skolinkitės tik tiek kiek reikia, o prieš tai apgalvokite ar paskolos grąžinimas nesukels jokių nepatogumų.

Jūs ne Kalėdų senelis

Kiekvienais metais labai daug pinigų išleidžiate dovanoms? Gal artimųjų ir draugų rate įveskite naują tradiciją – keiskitės dovanomis. Tiesa, ši tradicija turėtų būti propaguojama tik suaugusiųjų tarpe, vaikus per šventes galima ir palepinti, tačiau saikingai, kad mažieji suprastų, kad Kalėdų prasmė glūdi ne margaspalviame popieriuje suvyniotose dovanose. Jei jūsų šeimoje dovanomis niekas nesikeičia, paskaičiuokite, kiek pinigų galite išleisti staigmenoms, palyginkite kainas, pažiūrėkite, gal tas pats daiktas elektroninėse parduotuvėse kainuoja pigiau.  O gal esate auksarankis ir galite savo mylimuosius nustebinti rankų darbo dovanėlėmis? Kita vertus, jei esate dosnus Kalėdų senelis, greitos paskolos internetu gali praversti.

Taip pat skaitykite

Buhalterines paslaugos

Kodėl didelė dalis įmonių patiria nesėkmę

Kasdien įkuriama begalė naujų įmonių, tačiau didžioji jų dalis po pirmųjų kelių savo veiklos metų ...