Kaip pasidaryti gražų bei kokybišką gelinį lakavimą?

Kiekviena moteris nori, kad jos nagai atrodytų nepriekaištingai. Nusilakavus paprastu nagu laku po poros dienų jis pradeda trupėti, netenka blizgesio ir jau pasidaro gėda parodyti rankas. Atsiradus ilgalaikio nagų lakavimo technologijai, moterims tai buvo lyg išsigelbėjimas. Gelinis nagų lakas laikosi apie 2 – 3 savaites, o kartais net ilgiau, kadangi tai iš dalies priklauso ir nuo nagų augimo greičio. Geliniai lakai išdžiūna UV lempos dėka, tad nereiks ilgai ir nuobodžiai laukti kol išdžius nagai ir bijoti juos sugadinti. Taigi ką reikia žinoti, kad jūsų nagai jus ilgai džiugintų ir atrodytų gražiai?

Kadangi nereikia laukti, kol išdžius nagai, vis daugiau merginų geliniais lakais lakuoja nagus savo namuose. Jei norite daryti taip pat, prieš pradedant būtinai pasidarykite manikiūrą: gerai pamirkykite rankas šiltame vandenyje kad nagų odelė taptų minkštesnė ir leistųsi lengviau šalinama. Tada galite skirti laiko nagų ilgiui ir pamažu koreguoti jų formą. Jei nenorite švaistyti laiko arba tiesiog jo neturite, galite nemirkyti rankų ir pasidaryti sausą manikiūrą su odelę minkštinančio gelio pagalba. Juo patepta odelė suminkštėja žaibiškai greitai todėl jas pašalinti visai nesunku.

Jei jums niekada neteko karpyti nagų odelių, tai dėl patirties trūkumo geriau ir nerizikuokite ir tiesiog atstumkite jas specialia mentele, kuri nesužalos jūsų nago. Jeigu nagų odeles karpote pirmą kartą ir darote tai vienos namuose, įsitikinkite, kad jūsų žnyplutės kokybiškos. Tinklinėse grožio produktų parduodamos ne pakankamai aštrios, neišgaląstos priemonės, o dėl to jos nekerpia, o kaip tik plėšia odelę. Žinodamos tai, įrankius manikiūrui bei geliniam lakavimui įsigykite tik profesionaliose, specializuotose parduotuvėse.

Gelinis lakavimas namuose

Už nuotrauką dėkojame Eurokos.

Kai atliksite manikiūrą, galite pradėti lakuoti nagus. Pasiimkite švelnią dildę ir pamažu pašiauškite nago plokštelę, kad laks priliptų kuo tvirčiau. Perbraukite nagą kelis kartus, tik būkite atsargus ir jo nepažeiskite, kad jis nesuskilinėtų ir nesisluoksniuotų. Ypač svarbu yra pašiaušti nagą prie odelių, kampeliuose. Dabar nuriebalinkite nagą tam skirtu skysčiu, o nago galą padenkite sukibimą gerinančia priemone. Su šia priemone būkite atsargios, nes kiek vėliau laką bus daug sunkiau pašalinti. Nieku gyvu šiam reikalui nenaudokite vatos diskelių, nes gali pasilikti mažų plaušelių, kurie nepastebėti gali sugadinti manikiūrą.

Kai atlikote šias užduotis, galite dengti nagus lako pagrindu, kuris išlygins nago nelygumus. Padengtus nagus kiškite į LED arba Ultravioletinių spindulių lempa. Ištraukus nagus iš lempos nubraukite nereikiamą pagrindo kiekį. Kai nagai paruošti galite rinktis gelinius lakus, atitinkančius jūsų norimą spalva. Padengus laku vėl kiškite nagus į lempą. Nėra jokių taisyklių, kurios nurodytų kiek sluoksnių reikia lakuoti. Taip pat jei norite, kad geliniai lakai laikytųsi ilgiau, rekomenduojame naudoti viršutinį nagų lako sluoksnį.

Susiję straipsniai:

Efektyvaus asmeninio biudžeto valdymas

Asmeninio biudžeto sudarymas ir tvarkymas yra esminis žingsnis siekiant finansinio stabilumo ir finansinių tikslų. Efektyvus biudžeto valdymas ne tik padeda išmintingai paskirstyti išteklius, bet ir suteikia galimybę drąsiai susidoroti su netikėtomis išlaidomis, įskaitant paskolas.

Sapnininkas: ką įdomu žinoti

Sapnai jau daugelį amžių audrina žmogaus vaizduotę. Kiekvieną naktį keliaudami po mįslingą sapnų pasaulį, sužinome daugybę įdomių faktų ir paslapčių, praturtinančių mūsų supratimą apie šį įdomų reiškinį miegant. Daugiau: Sapnininkas