Antradienis , spalio 16 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Kaip kreiptis dėl paskolos ir būti tikriems dėl savo finansinės padėties

Kaip kreiptis dėl paskolos ir būti tikriems dėl savo finansinės padėties

Paskolos

Visi puikiai suprantame, kad paskolos yra skirtos pagerinti vartotojų finansinę padėtį ir lengviau bei anksčiau įsigyti vieną ar kitą reikiamą pirkinį. Trumpiau tariant, paskolos gali būti naudojamos tiek asmeniniams poreikiams, tiek ir stambesniems pirkiniams, pvz., automobiliui, namui ar kt., nepamirštant ir paskolų, kurias vartotojai naudoja savo nuosavo verslo steigimui ar plėtrai. Priežasčių, kodėl žmonėms gali reikėti paskolos, yra daugybė, todėl jei ir jūs susidūrėte su tokia situacija, kuomet paskolos jums reikia neišvengiamai, turbūt svarstote, ką turėtumėte padaryti pirmiausia ir kaip būti tikriems, kad paskola nesukels papildomų nepatogumų bei padės išspręsti konkretų jums aktualų klausimą.

Taigi, pirmiausia jums reikia pradėti nuo savęs. Įdomu, ką turime galvoje? Jei jūs norite, kad paskola nepablogintų jūsų finansinės padėties, o priešingai – padėtų ją sutvirtinti ir pagerinti, tuomet turėtumėte įvertinti dabartinę savo situaciją. Juk tik jūs geriausiai žinote, kokia ji yra iš tikrųjų. Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių turi papildomų santaupų ar uždarbio būdų, kurie padidina mėnesines pajamas, todėl reikėtų apskaičiuoti kiekvieną gaunamą centą. Kai tai padarysite, žinosite tikrąją sumą, kurią išleidžiate kiekvieną mėnesį.

Suprantama, kad mūsų turimi pinigai visuomet mažėja dėl vienos ir tos pačios priežasties, kuri neabejotinai yra išlaidos. Jei jų turime labai daug, tikėtina, kad mūsų kišenėje esantys pinigai labai greitai išsenka. Jei ir jums nesvetima situacija, kuomet vos tik gavę atlyginimą jau žinote, kur išleisite kiekvieną gautą eurą, jūsų finansinė padėtis nėra stabili ir užtikrinta. Tai reiškia, kad jums tiesiog būtina peržiūrėti ir iš naujo įvertinti savo mėnesines ir pačias būtiniausias išlaidas, pašalinant tas, kurios nėra būtinos.

Jei kalbant konkrečiau, iš savo išlaidų sąrašo galima išbraukti įvairias pramogas, kurių galbūt yra per daug. Tuo tarpu, tokios išlaidos, kurios yra skirtos būsto nuomai, komunaliniams mokesčiams, maistui, kurui ar kitiems panašiems pirkiniams bei paslaugoms, gali būti vadinamos būtinomis ir neišvengiamomis. Tokių išlaidų pašalinti greičiausiai nepavyks, todėl natūralu, kad turėtumėte susitelkti į tai, ko jums iš tikrųjų nereikia. Be to, atsižvelkite ir į labai smulkius pirkinius, kurie mėnesio pabaigoje gali sudaryti pakankamai nemažą išlaidų dalį. Pavyzdžiui, galbūt kiekvieną rytą geriate kavą kavinėje, už kurią sumokate bent tris eurus? Iš pirmo žvilgsnio tokia kaina neatrodo didelė, tačiau, jei vieno puodelio kainą padauginkite iš dvidešimties dienų – gausite nemenką sumą, kurią galėtumėte sutaupyti. Tokių ir panašių pavyzdžių yra ne vienas ir ne du, todėl tereikia daugiau dėmesio skirti savo asmeniniams finansams.

Kita užduotis, kurią turėtumėte atlikti, yra susijusi su kreditorių paieška ir jų taikomų pasiūlymų įvertinimu bei palyginimu. Pastebėsite, kad kredito bendrovių yra ne viena dešimtis, todėl ir kredito pasiūlymų bus begalė. Iš jų jums reikėtų pasirinkti pačius palankiausius, pasižyminčius mažiausiomis palūkanomis ir palankiausia grąžinimo tvarka.

Kita vertus, nereikia pamiršti ir dar vieno galimo atvejo. Jei vis dėlto dėl paskolos kreipiatės jau ne pirmą kartą ir iki šiol turite ne vieną finansinį įsipareigojimą, jums gali būti naudingas kreditų refinansavimas, kuris padeda apjungti turimas paskolas, perkeliant jas pas vieną pasirinktą kreditorių, tokiu būdu mėnesinės paskolos įmokas mokant tik vienai kredito bendrovei. Be to, dažniausiai tokiais atvejais palūkanos taip pat tampa mažesnės, o grąžinimo terminas – ilgesnis. Taigi, kaip matote, yra apie ką pagalvoti. Todėl pasistenkite neskubėti ir pasirinkti patį palankiausią variantą.

Taip pat skaitykite

Jei per savo būsimas vestuves siekiate atrodyti tobulai

Vestuvės yra puiki proga kiekvienai būsimai nuotakai parodyti savo išskirtinį stilių, skonį ir išsiskirti iš ...