Pirmadienis , gruodžio 17 2018
Pagrindinis / Gyvenimas / Dar vienas „kelių erelis“ pasiekė finišą (video)

Dar vienas „kelių erelis“ pasiekė finišą (video)

2015 metų liepos 26 dieną, 20.40 valandą, netoli Vilniaus oro uosto, Gustaičio g., policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį. Pastebėjęs stabdančius pareigūnus, vairuotojas nepakluso, padidino greitį, nuvažiavo link Žirnių gatve, vėliau pasuko į Liepkalnio g. ir dideliu greičiu važiavo toliau, link Jašiūnų.

Į policijos garsinius ir šviesos signalus vairuotojas nereagavo. Po gaudynių, kurios vyko ir miškais, žirgyno teritorijoje, ganyklose, automobilis buvo sustabdytas Šalčininkų r. sav. Naujasodžio kaimo apylinkių miškelyje. Sulaikytas neblaivus (1,61 promilės) vairuotojas V. J., gimęs 1992 metais, Šalčininkų r. gyventojas. Paaiškėjo, kad  V. J. yra atimta teisė vairuoti transporto priemones, jis ne kartą baustas už pažeidimus numatytus LR ATPK 130 str. 1 d. ir 129 str.  Už šį pažeidimą vairuotojui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už pažeidimus numatytus LR ATPK 130(2) str. ir 130 str. 1 d.

Vilniaus aps. VPK informacija

Taip pat skaitykite

hospisas

Šventinis labdaros vakaras Vilniuje, skirtas Pal. Kun. M. Sapočkos hospisui

Gruodžio 11 dieną kviečiame visus vilniečius sudalyvauti labdaringame vakare, kurio metu surinktos lėšos, bus skiriamos ...