Antradienis , spalio 16 2018
Pagrindinis / Įvairenybės / Automobilinio kilimėlio pasirinkimas: kad keliavimas būtų malonumas

Automobilinio kilimėlio pasirinkimas: kad keliavimas būtų malonumas

Šiais laikais žmonės nori turėti ne tik paprasčiausią transporto priemonę, kuri padeda iš vieno taško pasiekti kitą, tačiau tuo pačiu pasiekti, ką jų transporto priemonė būtų estetiškai patraukli ir papildomai funkcionali. Prie funkcionalumo prisideda net ir paprasčiausi auto kilimėliai, kurie atlieka toli gražu ne tik purvo surinkimo funkciją. Automobiliniai kilimėliai gali prisidėti prie kur kas saugesnio vairavimo. O šiais laikais tai yra labai svarbu, kadangi karas kelyje neramina daugelį žmonių. Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas ne tik nuo kitų auto priemonių vairuotojų, tačiau tuo pačiu ir nuo pačio savęs, kai netyčia paslydusi koja sukelia rimtą ir gyvybei pavojingą avariją.

Automobiliniai kilimėliai turėtų būti pasirenkami įvertinus kuo daugiau kriterijų. Kadangi tai yra ilgalaikė investicija – rekomenduojame pasinaudoti žemiau mūsų paminėtai patarimais, kurie Jums padės džiaugtis ne tik stilinga, tačiau ir funkcionalia transporto priemone.

DYDIS. Pirmiausia reikia įvertinti, kokio dydžio kilimėliai Jums yra reikalingi. Labai svarbu, kad jie atitiktų Jūsų transporto priemonę. Kai kurie žmonės didelėms mašinoms perka mažus kilimėlius ir tai labai blogas įprotis, kadangi tokiu atveju kilimėlis “važinėja” ir tai gali trukdyti vairuoti.

DIZAINAS. Kilimėliai gali skirti ir savo išvaizda. Kai kuriems asmenims labai svarbi estetika – jie turi nuspręsti kokio dizaino kilimėlis jiems labiausiai tinka. Juk jie skiriasi ne tik savo spalva (dominuoja juodi), tačiau ir paviršiumi.

MINKŠTUMAS. Sunku pasakyti, ar geriau yra minkštas, ar kietas kilimėlis. Tai gali priklausyti ir nuo to, kokia dažniausiai avalynę dėvi asmuo vairuodamas. Bet kuriuo atveju svarbiausia, kad kilimėlis būtų stacionariai padėtas ant paviršiaus ir, kad per daug nejudėtų.

MEDŽIAGA. Automobiliniai kilimėliai gali skirtis ir savo medžiaga. Kol vieni dažniausiai perka sintetinius, tuo tarpui kitiems atrodo, kad lateksiniai yra geresnis pasirinkimas. Tai vėlgi pasirenkama įvertinus kokio minkštumo kilimėlis Jums yra reikalingas.

FORMA. Geriausia yra įsigyti tokį kilimėlį, kurio forma tobulai padedama ant transporto priemonės apačios atitinka jos forma. Tuomet kilimėlis neslidinės.

KAINA. Įvertinkite savo biudžetą ir pagal tai ieškokite Jums geriausio ir labiausiai tinkančio kilimėlio. Internete labai lengva palyginti skirtingus kainoraščius.

automobiliniai-kilimeliai

GAMINTOJAS. Kai kurie gamintojai kur kas labiau giriami nei kiti, tad pagal žmonių atsiliepimus ir dažniausią pasirinkimą taip pat galima ieškoti atitinkamų gamintojų produkcijos.

Kilimėlis bus kur kas funkcionalesnis ir Jums tarnaus kur kas ilgesnį laiko tarpą, jeigu skirsite jam užtektinai dėmesio ir prižiūrėsite. Automobiliniai kilimėliai nereikalauja kažkokios ypatingos priežiūros, tačiau pateikiame kelis paprastus patarimus, kurie padės ilgiau išsaugoti auto kilimėlį.

  1. Plaukite kuo dažniau, kadangi nešvarus kilimėlis gali trukdyti tvarkingai vairuoti.

  2. Plauti galima su paprasčiausiu vandeniu ir muilu, tad nereikia pirkti specialių chemikalų.

  3. Reguliariai purtykite susikaupusias žemes. Tokiu atveju jos neįsigers į paviršių ir kilimėlis ilgiau iškils estetiškai patrauklus.

Būkite saugus kelyje ir saugokite kitus. Net ir paprasčiausias kilimėlis gali prisidėti prie to, kad nepatogus vairavimas bus vainikuojamas kokia nors nelaime. Saugokite save ir kitus. Naudokite tik visapusiškai funkcionalią, naudingą ir saugią transporto priemonę.

Taip pat skaitykite

Jei per savo būsimas vestuves siekiate atrodyti tobulai

Vestuvės yra puiki proga kiekvienai būsimai nuotakai parodyti savo išskirtinį stilių, skonį ir išsiskirti iš ...